Hotel Booking System for Ubercart (7.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (11 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота
