Hotel Booking System for Ubercart (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (30 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Method
gu: પદ્ધતિ

en: Mon
gu: સોમ

en: Tue
gu: મંગળ

en: Wed
gu: બુધ

en: Thu
gu: ગુરુ

en: Fri
gu: શુક્ર

en: Sat
gu: શનિ

en: Sun
gu: રવિ

en: Other
gu: અન્ય

en: Today
gu: આજે

en: Apply
gu: લાગુ કરો
