Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Expiration
cy: Dyddiad dod i ben

en: Enter the owner name as it appears on the card.
cy: Enw'r perchennog fel mae'n ymddangos ar y cerdyn.

en: You have entered an invalid credit card number.
cy: Rydych wedi rhoi rhif cerdyn credyd gwallus.

en: The start date you entered is invalid.
cy: Nid yw'r dyddiad cychwyn yn ddilys.

en: You have entered an invalid CVV number.
cy: Nid yw'r rhif CVV yn ddilys.
