Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: Credit Card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Expiration
el: Λήξη

en: Credit card charged: !amount
el: Χρέωση πιστωτικής κάρτας: !amount

en: You have entered an invalid credit card number.
el: Έχετε εισάγει έναν μη έγκυρο αριθμό πιστωτικής κάρτας.

en: Card type
el: Τύπος κάρτας

en: Card owner
el: Ιδιοκτήτης κάρτας

en: Card number
el: Αριθμός κάρτας

en: Issuing bank
el: Τράπεζα έκδοσης
