Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Credit Card
et: Krediitkaart

en: Expiration
et: Aegumine

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Card type
et: Kaardi tüüp

en: Card owner
et: Kaardi omanik

en: Card number
et: Kaardi number
