Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Credit Card
lt: Kreditinė Kortelė

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Credit card charged: !amount
lt: Kortelė apmokestinta: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lt: Įveskite kreditinės kortelės savininko vardą

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The start date you entered is invalid.
lt: Įvedėte klaidingą pradžios datą

en: The credit card you entered has expired.
lt: Įvestos kreditinės kortelės galiojimo laikas pasibaigęs.

en: The issue number you entered is invalid.
lt: Numeris įvestas klaidingas.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: You must enter the issuing bank for that card.
lt: Turite įvesti banko leidimas šiai kreditinei kortelei.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

en: Process card
lt: Tikrinti kortelę

en: Card charged, resolution code: 0022548315
lt: Kortelė apmokestinta, sprendimo kodas: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atliktas sėkmingai.

en: (Last4)
lt: (Paskutiniai 4)
