Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Start date
ro: Data de început

en: Expiration
ro: Data expirării

en: Credit card charged: !amount
ro: Suma debitată de pe card: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
ro: Introduceţi numele titularului exact cum apare pe card.

en: You have entered an invalid credit card number.
ro: Aţi introdus un număr de card de credit invalid.

en: You have entered an invalid CVV number.
ro: Numărul CVV introdus este invalid.

en: You must enter the issuing bank for that card.
ro: Trebuie introdusă banca emiţătoare al cardului.

en: Card type
ro: Tip de card

en: Card number
ro: Număr card
