Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Start date
ca: Data d'inici

en: Credit Card
ca: Targeta de crèdit

en: Expiration
ca: Venciment

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Card type
ca: Tipus de targeta

en: Card owner
ca: Titular de la targeta

en: Card number
ca: Número de targeta
