Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Start date
cs: Datum začátku

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Credit card charged: !amount
cs: Zaplaceno kreditní kartou: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
cs: Napište jméno majitele tak, jak je uvedeno na kartě.

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: The start date you entered is invalid.
cs: Počáteční datum, které jste zadali, je neplatné.

en: The credit card you entered has expired.
cs: Vámi zadaná kreditní karta již není platná.

en: The issue number you entered is invalid.
cs: Číslo problému, které jste zadali, je neplatné.

en: You have entered an invalid CVV number.
cs: Zadali jste neplatné bezpečnostní číslo CVV.

en: You must enter the issuing bank for that card.
cs: Musíte uvést banku, která tuto kartu vydala.

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: Process card
cs: Zpracování karty

en: Card charged, resolution code: 0022548315
cs: Platba byla stržena z karty, kód operace: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
cs: Platba kartou byla úspěšně zpracována.
