Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: Expiration
fa: انقضا

en: Ubercart - payment
fa: آبرکارت - پرداخت

en: Credit card charged: !amount
fa: میزان شارژ کارت اعتباری: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
fa: نام دارنده کارت راهمانگونه که روی کارت درج شده است وارد کنید.

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: The start date you entered is invalid.
fa: تاریخ شروع وارد شده توسط شما، اشتباه است.

en: The credit card you entered has expired.
fa: کارت اعتباری شما منقضی شده است.

en: You have entered an invalid CVV number.
fa: کد CVV وارد شده معتبر نیست.

en: You must enter the issuing bank for that card.
fa: شما باید بانک صادر کننده برای این کارت را وارد کنید.

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card owner
fa: صاحب کارت

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Issuing bank
fa: بانک صادر کننده

en: Process card
fa: پردازش کارت

en: Card charged, resolution code: 0022548315
fa: كارت شارژ شد؛ كد نتيجه: 00225448315

en: Credit card payment processed successfully.
fa: پرداخت با کارت اعتباری موفقیت آمیز بود.
