Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Start date
fi: Aloituspäivämäärä

en: Credit Card
fi: Luottokortti

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Credit card charged: !amount
fi: Luottokorttia veloitettu: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
fi: Syötä kortin omistajan nimi kuten se on korttiin kirjoitettu.

en: You have entered an invalid credit card number.
fi: Syöttämäsi luottokortin numero on virheellinen.

en: The start date you entered is invalid.
fi: Syötetty aloituspäivämäärä on väärin.

en: The credit card you entered has expired.
fi: Syöttämäsi luottokortti on vanhentunut.

en: You have entered an invalid CVV number.
fi: Olet syöttänyt väärän CVV numeron.

en: You must enter the issuing bank for that card.
fi: Sinun on syötettävä kortin myöntäneen pankin nimi.

en: Card type
fi: Kortin tyyppi

en: Card owner
fi: Kortinhaltijan nimi

en: Card number
fi: Kortin numero

en: Issuing bank
fi: Pankki

en: Credit card payment processed successfully.
fi: Luottokorttimaksu onnistui.
