Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Start date
is: Hefst þann:

en: Credit Card
is: Greiðslukort

en: Card type
is: Kortategund

en: Card owner
is: Eigandi korts

en: Card number
is: Kortanúmer

en: Issuing bank
is: Útgáfubanki
