Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Credit Card
lv: Kredītkarte

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lv: Ievadiet kartes īpašnieku, kāds rakstīts uz kartes.

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: The start date you entered is invalid.
lv: Kļūdains izdošanas datums.

en: The credit card you entered has expired.
lv: Maksājumu kartei beidzies derīguma termiņš.

en: The issue number you entered is invalid.
lv: Kļūdains izsniedzēja numurs.

en: You have entered an invalid CVV number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu CVV skaitli.

en: You must enter the issuing bank for that card.
lv: Ievadiet bankas nosaukumu, kas izdevusi karti.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card owner
lv: Kartes īpašnieks

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Issuing bank
lv: Izdevējbanka

en: Process card
lv: Apstrādāt karti
