Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Start date
pl: Data początkowa

en: Expiration
pl: Wygaśnięcie

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Credit card charged: !amount
pl: Karta kredytowa obciążona: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
pl: Wpisz nazwę posiadacza jaka jest widoczna na karcie.

en: You have entered an invalid credit card number.
pl: Podano nieprawidłowy numer karty kredytowej.

en: The start date you entered is invalid.
pl: Podana data początkowa jest nieprawidłowa.

en: The credit card you entered has expired.
pl: Podana karta kredytowa jest nieważna.

en: You have entered an invalid CVV number.
pl: Podany numer CVV jest nieprawidłowy.

en: Card type
pl: Typ karty

en: Card owner
pl: Właściciel karty

en: Card number
pl: Numer karty

en: Issuing bank
pl: Bank wystawiający

en: Process card
pl: Przetwórz kartę

en: Credit card payment processed successfully.
pl: Płatność kartą kredytową przetworzona pomyślnie.

en: (Last4)
pl: (Ostatnie4)

en: Issue number
pl: Numer problemu

en: Show card details
pl: Pokaż szczegóły karty
