Uc Iyzico (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Credit Card
uk: Кредитна карта

en: Expiration
uk: Закінчення терміну

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Credit card charged: !amount
uk: Сума знята із кредитної карти: !amount

en: Enter the owner name as it appears on the card.
uk: Введіть ім’я власника як воно наведено на картці.

en: You have entered an invalid credit card number.
uk: Ви ввели неправильний номер кредитної картки.

en: The start date you entered is invalid.
uk: Введена вами дата початку є неприпустимою.

en: The credit card you entered has expired.
uk: Ви ввели картку з завершеним терміном дії.

en: The issue number you entered is invalid.
uk: Ви ввели неприпустимий номер картки.

en: You have entered an invalid CVV number.
uk: Ви ввели неприпустимий номер CVV.

en: You must enter the issuing bank for that card.
uk: Введіть банк, що випустив картку.

en: Card type
uk: Тип картки

en: Card owner
uk: Власник картки

en: Card number
uk: Номер картки

en: Issuing bank
uk: Банк-емітент

en: Process card
uk: Обробка картки

en: Card charged, resolution code: 0022548315
uk: Сума знята із кредитної карти, код дозволу: 0022548315

en: Credit card payment processed successfully.
uk: Платіж за допомогою кредитної карти проведений успішно.

en: (Last4)
uk: (Останні 4)

en: Issue number
uk: Номер картки

en: Show card details
uk: Показати інформацію про картку
