Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Back
af: Terug

en: Signature
af: Handtekening
