Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Back
ar: رجوع

en: Signature
ar: التوقيع

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع
