Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Back
bg: Назад

en: Signature
bg: Подпис

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Ubercart - payment
bg: Ubercart плащане

en: A payment has been accepted.
bg: Плащането е прието.

en: Merchant ID
bg: ID на търговеца
