Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Signature
bo: མིང་རྟགས
