Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Currency
ca: Moneda

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Back
ca: Enrere

en: Signature
ca: Signatura

en: Undefined
ca: Sense definir

en: Ubercart - payment
ca: Ubercart - pagament

en: Rate
ca: Impost

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
ca: S'ha produït un error durant el procés de pagament. Si us plau, contacteu-nos per assegurar-vos que s'ha tramitat la vostra comanda.
