Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Currency
cs: Měna

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: Back
cs: Zpět

en: Signature
cs: Podpis

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Ubercart - payment
cs: Ubercart - platba

en: Rate
cs: Hodnocení

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cs: Při platbě došlo k chybě. Prosím, kontaktujte nás, abyste se ujistili, že byla vaše objednávka skutečně odeslána.

en: A payment has been accepted.
cs: Platba byla přijata.

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka
