Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: Signature
cy: Llofnod

en: Rate
cy: Graddfa

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
cy: Roedd gwall wrth dalu. Cysylltwch â ni i sicrhau y derbynwyd eich archeb.
