Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Currency
da: Valuta

en: Overview
da: Overblik

en: Edit
da: Redigér

en: Back
da: Tilbage

en: Signature
da: Signatur

en: Undefined
da: Udefinereret

en: Secret key
da: Hemmelig nøgle

en: Ubercart - payment
da: Ubercart - betaling

en: Rate
da: Bedøm

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
da: Der opstod en fejl under betalingen. Kontakt os venligst for at sikre dig at din ordre er registeret

en: A payment has been accepted.
da: En betaling er accepteret.
