Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Back
el: Πίσω

en: Signature
el: Υπογραφή

en: Undefined
el: Απροσδιόριστο

en: Rate
el: Συντελεστής

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
el: Σφάλμα κατά την πληρωμή. Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας για να βεβαιωθείτε πως η παραγγελία σας έχει υποβληθεί.

en: A payment has been accepted.
el: Μια πληρωμή έγινε δεκτή.
