Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Signature
eo: Subskribo

en: Undefined
eo: Nedifinita

en: Rate
eo: Noto
