Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Currency
es: Moneda

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Back
es: Atrás

en: Signature
es: Firma

en: Undefined
es: Sin definir

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Ubercart - payment
es: Ubercart - pagos

en: Rate
es: Votar

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
es: Ocurrió un error durante el pago. Por favor póngase en contacto con nosotros para confirmar que su pedido ha sido completado.

en: A payment has been accepted.
es: Un pago ha sido aceptado.

en: Merchant ID
es: ID de vendedor

en: Add currency
es: Añadir divisa
