Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Currency
et: Valuuta

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Back
et: Tagasi

en: Signature
et: Allkiri

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Rate
et: Määr

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
et: Maksmisel tekkis viga. Palun võtke meiega ühendust, et veenduda kas tellimus on edastatud.
