Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Back
eu: Itzuli

en: Signature
eu: Sinadura

en: Undefined
eu: Zehaztu gabe

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: Rate
eu: Balorazioa
