Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Back
fil: Bumalik

en: Signature
fil: Lagda
