Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Back
he: אחורה

en: Signature
he: חתימה

en: Undefined
he: לא מוגדר

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Rate
he: דרג
