Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Currency
hr: Valuta

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: Back
hr: Natrag

en: Signature
hr: Potpis

en: Undefined
hr: Neodređeno

en: Ubercart - payment
hr: Ubercart - plačanje
