Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
it: Annulla

en: Currency
it: Valuta

en: Overview
it: Panoramica

en: Edit
it: Modifica

en: Back
it: Indietro

en: Signature
it: Firma

en: Undefined
it: Non definito

en: Ubercart - payment
it: Ubercart - pagamento

en: Rate
it: Aliquota

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
it: Si è verificato un errore durante il pagamento. Vi preghiamo di contattarci al fine di garantire l'invio dell'ordine.

en: A payment has been accepted.
it: Un pagamento è stato accettato.

en: Merchant ID
it: ID negoziante
