Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: Signature
jv: Tapak asma

en: Undefined
jv: Durung didefinisi
