Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Undefined
kn: ವಿವರಿಸದೆ ಇರುವ

en: Security check failed
kn: ಸುರಕ್ಷತಾ ಪರೀಕ್ಷೆಯು ವಿಫಲಗೊಂಡಿದೆ

en: Rate
kn: ದರ
