Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Currency
lt: Valiuta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Back
lt: Atgal

en: Signature
lt: Parašas

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Rate
lt: Tarifas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID
