Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Currency
lv: Valūta

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Signature
lv: Paraksts

en: Undefined
lv: Nedefinēts

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Ubercart - payment
lv: Ubercart - maksājums

en: Rate
lv: Likme

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lv: Kļūda apstrādājot maksājumu. Lūdzu sazinieties ar mums, lai pārliecinātos, ka jūsu pasūtījums ir iesniegts.

en: A payment has been accepted.
lv: Maksājums ir pieņemts.
