Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Signature
my: လက်မှတ်

en: Undefined
my: မသတ်မှတ် ရသေးပါ
