Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Back
nn: Attende

en: Signature
nn: Signatur

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
nn: Ein feil oppstod under handsaming av betalinga. Ta kontakt for å forsikre deg om at bestillinga kom fram.
