Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Currency
oc: Devisa

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Signature
oc: Signatura

en: Undefined
oc: Indefinit

en: Secret key
oc: Clau secreta
