Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Currency
pl: Waluta

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: Back
pl: Wstecz

en: Signature
pl: Podpis

en: Undefined
pl: Niezdefiniowany

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Ubercart - payment
pl: Ubercart - płatność

en: Internal Data
pl: Wewnętrzne dane

en: Rate
pl: Oceń

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pl: Podczas płatności wystąpił błąd. Skontaktuj się z nami by upewnić się, że zamówienie zostało złożone poprawnie.

en: A payment has been accepted.
pl: Płatność została zaakceptowana.

en: Merchant ID
pl: ID sprzedawcy

en: Edit currency
pl: Edytuj walutę

en: Add currency
pl: Dodaj walutę

en: Please, select currency.
pl: Wybierz walutę.

en: Please, enter MERCHANT ID.
pl: Wpisz MERCHANT ID.

en: ADD LP-CURRENCY
pl: DODAJ WALUTĘ LP

en: @currency already exists. Please enter another currency.
pl: @currency już istnieje. Wybierz inną walutę.

en: You successfully added currency - @currency.
pl: Pomyślnie dodano walutę - @currency.
