Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Currency
pt: Moeda

en: Overview
pt: Vista global

en: Edit
pt: Editar

en: Back
pt: Voltar

en: Signature
pt: Assinatura

en: Undefined
pt: Indefinido

en: Rate
pt: Taxa

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
pt: Ocorreu um erro durante o pagamento. Contacte-nos para assegurar que a sua encomenda foi recebida.

en: A payment has been accepted.
pt: Um pagamento foi aceite.

en: Add currency
pt: Adicionar moeda
