Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Currency
sv: Valuta

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Back
sv: Tillbaka

en: Signature
sv: Signatur

en: Undefined
sv: Ej definierad

en: Ubercart - payment
sv: Ubercart - betalning

en: Rate
sv: Betygsätt

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
sv: Ett fel har inträffat under betalning. Vänligen kontakta oss för att säkerställa att din order har lagts in.

en: A payment has been accepted.
sv: En betalning har godkänts.

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID
