Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Signature
te: సంతకం
