Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Currency
vi: Tiền tệ

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: Back
vi: Trở lại

en: Signature
vi: Chữ ký

en: Undefined
vi: Không đặt

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: Ubercart - payment
vi: Ubercart - thanh toán

en: Rate
vi: Tỷ lệ

en: A payment has been accepted.
vi: Thanh toán đã được chấp nhận
