Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Back
az: Geri

en: Signature
az: İmza

en: Undefined
az: Müəyyən edilməmiş
