Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Back
be: Назад

en: Signature
be: Подпіс

en: Undefined
be: Не вызначана

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ
