Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Currency
fi: Valuutta

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Back
fi: Takaisin

en: Signature
fi: Allekirjoitus

en: Undefined
fi: Määrittelemätön

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Rate
fi: Arvio

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fi: Maksun yhteydessä tapahtui virhe. Ole hyvä ja ota yhteyttä ylläpitoon tilauksen tarkastamiseksi.

en: A payment has been accepted.
fi: Maksu on hyväksytty.

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Add currency
fi: Lisää valuutta
