Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: Currency
fr: Devise

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: Back
fr: Précédent

en: Undefined
fr: Indéfini

en: Secret key
fr: Clé secrète

en: Ubercart - payment
fr: Ubercart - paiement

en: Rate
fr: Taux

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fr: Une erreur est survenue lors du paiement. Veuillez nous contacter pour vous assurer que la commande a bien été soumise.

en: A payment has been accepted.
fr: Un paiement a été accepté.

en: Merchant ID
fr: Identifiant (ID) de marchand

en: Add currency
fr: Ajouter une devise
