Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Currency
gl: Divisa

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: Back
gl: Voltar

en: Signature
gl: Sinatura

en: Undefined
gl: Sen definir

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Rate
gl: Valoración
