Liqpay payment gateway for Ubercart (7.x-1.0-rc1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Back
hi: वापस

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Undefined
hi: अपरिभाषित
